Renovace podlah (Husinec-Řež)

Renovace dřevěných podlah a parket

(PARKETY, MOZAIKY, TŘÍVRSTVÉ PODLAHY, PALUBKY, ATD.)
Dokážeme zrenovovat většinu dřevěných povrchů bez nutnosti výměny. Nabízíme klasickou renovaci podlah ze dřeva, renovaci parket a to včetně exotických dřevin. Renovace se provádí broušením, tmelení a lakováním/olejování. Dále nabízíme olejování a revitalizaci dřevěných povrchů.

Co se starou dřevěnou podlahou?

Klienti si často nejsou jisti, jak naložit s původní dřevěnou podlahou. Ve většině případů se renovace vyplatí a podlaha vypadá opět krásně, jindy zase narazíme na podlahy, které mají špatný podklad nebo vytopená místa, kde pak doporučujeme klientům postup jiný (fixaci podkladu, lokální dokládku, atd.) nebo v případě opravdu zničených podlah/podkladů jejich výměnu. Neváhejte se na nás obrátit pro odbornou konzultaci, vždy se snažíme doporučit nejvhodnější variantu pro danou podlahu.

Renovace podlah Praha

Orientační cena renovace

Cena renovace podlah a parket může být velmi rozdílná, nejvíce hraje roli současný stav povrchu podlahy, velikost a členitost plochy, typ finálního ošetření a stav podkladu.

U základní renovace (broušení + lakování syntetickým lakem) se dokážeme s cenou pohybovat kolem 400 Kč/m2 ale nabízíme také spoustu dalších variant ošetření jako jsou ekologické vodou-ředitelné laky, oleje, tvrdé voskové oleje, barevné oleje/mořidla atd.

Provádíme též pravidelnou údržbu a revitalizace dřevěných podlah (čištění, mikrobroušení a olejování/lakování), zde se cena pohybuje od 120 Kč/m2.

Pro stanovení co nejpřesnější ceny doporučujeme osobní prohlídku a konzultaci na místě, na základě prohlídky jsme schopni vypracovat závaznou cenovou nabídku.

Níže uvádíme pro orientaci cenovou kalkulaci námi realizované zakázky.

Renovace parketové podlahy (58 m2)

Parketové podlahy (58 m2)
Broušení povrchu válcovou a okrajovou bruskou (3 hrubosti) 220 Kč/m2
Lokální tmelení spár 35 Kč/m2
Jemné finální broušení 70 Kč/m2
Aplikace syntetického laku 80 Kč/m2/vrstva
Celkem 485 Kč/m2
Ostatní
Lištování 85 Kč/bm + cena materiálu (46 Kč/bm)
Renovace prahů 450 Kč/ks
Doprava a manipulace 500 Kč/den
Konečná cena zakázky 37.678 Kč
Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?
Renovace podlah Praha

Renovace podlah Praha

Přemýšlíte o renovaci dřevěných podlah či renovaci parket? Obraťte se na nás. Dokážeme i starou dřevěnou podlahu zrenovovat tak, že bude vypadat jako nová. Mnozí lidé si myslí, že je lepší koupit podlahu novou než ji zrenovovat, ale vězte, že podlahy po profesionální renovaci vám vydrží stejně dlouho jako podlahy úplně nové. Kontaktujte nás a svěřte se do našich rukou.

Opravit se dá téměř vše

I prodřená a ošoupaná podlaha může vypadat jako nová. Odborná renovace podlah probíhá tak, že i z velmi staré a poškozené podlahy se stane podlaha, která se zase bude lesknout a zářit novotou.

Renovace probíhá podle stupně poškození

Renovace je možná jak u parket, průmyslových mozaiek, prkenných podlah, tak i palubek a třívrstvých podlah. Postup renovace volíme vždy podle stupně poškození. Obvykle rozlišujeme čtyři stupně poškození:

  • Mírně poškozené podlahy očistíme a pak na ně naneseme ochrannou vrstvu.
  • Silně poškozené podlahy, které jsou prasklé, ošoupané nebo jinak mechanicky poškozené, se nejprve musí vyčistit, zbrousit, následně se zatmelí a nakonec se nanesou tři ochranné vrstvy, které podlahu chrání před vnějšími vlivy i mechanickým poškozením.
  • Extrémně poškozené podlahy si nejprve přijde obhlédnout náš odborník a poté vám navrhne vhodný postup, který se liší dle individuálních potřeb zákazníka.
  • Středně poškozené podlahy se také očistí, v případě dřevěných podlah také obrousí a následně se na podlahu nanese povrchová úprava.

Jak probíhá kompletní renovace podlah?

1. Ze všeho nejdříve demontujeme starou podlahu.
2. Podklad opravíme nebo vytvoříme zcela nový.
3. Následně podklad naimpregnujeme.
4. Nyní přichází na řadu kompletní renovace všech nebo části podlahových dílců.
5. Nejsou-li některé z dílců použitelné, vyměníme je za úplně nové.
6. V tomto kroku všechny dílce uvedeme na původní místo na již zrenovovaný podklad.
7. Opravíme nadměrné spáry.
8. Jakmile je podlaha položená, zaretušujeme vrypy a další případná poškození ve zrenovované podlaze.
9. Podlahu zabrousíme.
10. Zrenovujeme také zakončovací lišty a přechody.
11. Podlahu nalakujeme a aplikujeme ochrannou vrstvu.

Jak velkou renovaci potřebujete?

Nejste si jistí, jak rozsáhlou renovaci vaše podlaha potřebuje? Neváhejte nás kontaktovat a naši odborníci vám se vším pomohou. Po obhlídce staré podlahy vám navrhnou správný postup. Pak už je jen na vás, jestli s rozsahem rekonstrukce budete souhlasit, nebo se rozhodnete pro jiný postup.

Ať potřebujete zrenovovat parkety, třívrstvé podlahy, průmyslové mozaiky, palubky nebo prkenné podlahy, obraťte se všemi dotazy a prosbami na nás. Nikdy se do renovace nepouštějte sami, protože tím můžete podlahu nenávratně poškodit.

Jsme renomovaná firma s dlouholetou zkušeností a nepřekvapí nás sebenáročnější úkol. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu či telefonu.

Výhody spolupráce s námi

Špičková kvalita práce
Špičková kvalita práce
Návštěva technika zdarma
Návštěva technika zdarma
Položková kalkulace zdarma
Položková kalkulace zdarma
Práce s certifikovanými materiály
Práce s certifikovanými materiály