Podlahové stěrky na bázi polyuretanových pryskyřic a smícháním barevných odstínů získávají atraktivní vzhled. Dopřejte svému interiéru nevšední podlahu. Vybrat si můžete z nepřeberného množství barevných kombinací. Ojedinělý design vzniklý díky vaší fantazii a našeho zkušeného podlaháře, dají vzniknout jedinečné podlaze.

Hlavní výhody dekorativních podlah

Dekorativní podlahy vynikají rychlou a jednoduchou pokládkou. Díky celistvému vzhledu beze spár se staly jednou z nejoblíbenějších podlah mez investory. Zvláště ti, kteří si potrpí na moderní design a jedinečný vzhled, si dekorativní podlahy zkrátka zamilují. Investicí do dekorativní podlahy získáte pro svůj interiér zcela jedinečnou podlahu, kterou budete mít pouze vy u sebe doma.

Nespornou výhodou dekorativních podlah je jejich bodové zatížení, které se perfektně hodí do rodinných domů. Není potřeba řešit rozmístění nábytku, ani míru zatížení podlahy. Polyuretanový povrch je příjemný na dotek a dobře vodí teplo. Proto jsou dekorativní podlahy ideální variantou pro podlahové topení. Absence spár pak zjednodušuje jejich údržbu.

Kde doporučujeme využití dekorativních podlah

Dekorativní podlahy naši zkušení podlaháři doporučují do všech bytů, rodinných domů a komerčních prostor, kde je dbáno na nejvyšší kvalitu a moderní design. Investice do dekorativních podlah se vám vrátí obratem. Díky pružnosti lze tyto podlahy aplikovat na beton, cement i anhydrit. Dobrou volbou budou do kuchyní a koupelen, kde naplno využijete výhod povrchu beze spár.

Výhody dekorativních podlah

Dekorativní podlahy díky svým vlastnostem velmi dobře odolávají chemikáliím, mechanickému poškození i bodovému zatížení. Tvrdost podlahy a pružnost zajistí dlouholetou trvanlivost. Ta je však podmíněna profesionální pokládkou. Při dodržení všech postupů během pokládky dekorativní podlahy může být její životnost vyšší, než u klasické dlažby či dřevěné podlahy.

Proč neaplikovat dekorativní podlahy svépomocí

Dekorativní podlahy vyžadují znalosti materiálu a přesnost při dodržení pracovních postupů. Naši podlaháři jsou školeni pro pokládku dekorativních podlah. Dokážou velmi dobře zhodnotit vlastnosti tohoto typu podlahy pro vaši maximální spokojenost. Náš technik před pokládkou zhodnotí stav stávajícího podkladu, případně navrhne postup a rozsah úpravy.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Jak probíhá pokládka dekorativní podlahy

1. Dekorativní podlahy se pokládají výhradně na rovný a čistý povrch. Ideální podklad je beton, anhydrit či cement.
2. Díky vícesložkovému systému na bázi syntetických pryskyřic, obsahující sypkou složku probarveného, nebo přírodního křemičitého písku a syntetické pojivo, je nutné pro pokládku použít výhradně speciální techniku, kterou naši podlaháři mají k dispozici. Hrubost povrchu se může podle zvoleného materiálu lišit.
3. Tloušťka podlahy se stanuje podle předpokládaného zatížení. Obvykle začínáme o síle 0,15 mm. Zátěžové podlahy s požadavkem na dlouhou životnost lze aplikovat tloušťku až 15 mm.

Profesionální pokládka dekorativní podlahy

Dekorativní podlahy vyžadují perfektní znalost materiálu a přesné postupy při aplikaci. Díky znalostem a zkušenostem našich podlahářů bude výsledný efekt co nejdokonalejší. Obraťte se na naše profesionální podlaháře, kteří se postarají o perfektní vizuální výsledek i odborně provedenou práci. S pokládkou dekorativní podlahy máme bohaté zkušenosti. Svou práci vykonáváme s maximální pečlivostí a v nejvyšší možné kvalitě. Nevíte si rady, zda jsou dekorativní podlahy vhodné pro váš typ projektu? Poradíme vám!