Strojně hlazené cementové potěry neboli betonové podlahy jsou v současnosti jedny z nejpoužívanějších podlah v rodinných domech i bytových domech. Výhody betonové podlahy strojním způsobem ze sypké směsi je rychlost, výhodná cena i kvalita. Realizujeme betonové a anhydritové podlahy.

Co jsou betonové podlahy

Průmyslově strojně hlazené betonové podlahy jsou ideálním řešením {& Jako základní prvek pro zhotovení kvalitních betonových podlah používáme kvalitní a normované betonové směsi. Pevnostní třídu doporučí náš technik přímo na místě a to podle míry zatížení a druhu interiéru.
Betonové podlahy jsou zpravidla vyztuženy drátkovou armaturou či kari sítěmi. Tloušťka desky závisí na kvalitě a druhu podloží. Naši podlaháři zajistí správnou přípravu podkladu i kvalitu podloží pro průmyslovou podlahu. Tato fáze přípravy nesmí být podceněna. Proto aplikaci betonové podlahy nedoporučujeme provádět svépomocí.

Hlavní výhody betonových podlah

  • rychlost realizace – za jeden den je možné provést až 150 m2
  • ideální varianta pro novostavby i rekonstrukce
  • výsledný efekt je hladká a pohledná podlaha
  • možnost dopravit cementový potěr do výšky až 30 m
  • vhodné pro podlahové topení
Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Jak probíhá realizace betonové podlahy

Betonové podlahy vynikají dlouhou životností a pevností. Podle pojiv určujeme tvrdost betonu a jeho další vlastnosti. Průmyslové podlahy standardně realizujeme v základním světle šedém (přírodním) barevném provedení. Na přání zákazníka lze zhotovit průmyslovou podlahu s vyšší otěruvzdorností. Kromě přírodního odstínu barev zajišťujeme také výběr z dvanácti barevných variant odstínů.

Jako poslední krok pro zdárné dokončení průmyslové podlahy a předání zákazníkovi k užívání je řezání smršťovacích spár, které se poté vyplní pružným PVC klínovým profilem. Díky užitným vlastnostem a povrchové odolnosti je betonová strojně hlazená podlaha nejrozšířenější podlahová konstrukce splňující ty nejnáročnější kritéria pro pevnost odolnost, rovnost a užitnou hodnotu v poměru k ceně.

Betonové podlahy od profesionálů

Betonové podlahy se přepravují pomocí čerpadla přímo na místo pokládky. Výhodou je, že směs lze pomocí čerpadla a dopravit do velkých vzdáleností. Podlaha může být upravena do roviny, v případě potřeby do spádu, co se hodí na terasy, bazény apod.

Betonové podlahy vyžadují perfektní znalost materiálu a přesné postupy při aplikaci. Naši podlaháři mají bohaté zkušenosti s pokládkou betonových podlah a znalosti materiálu. Výsledný efekt naší práce bude dokonalý. Obraťte se na nás s pokládkou betonové podlahy. Svou práci vykonáváme s maximální pečlivostí a v nejvyšší možné kvalitě. Nevíte si rady, zda jsou dekorativní podlahy vhodné pro váš typ projektu? Poradíme vám!