Vysokozátěžové podlahy jsou skvělou volbou pro komerční prostory, garáže i dílny. Díky možnosti výběru z pestré nabídky barev si získávají stále větší oblibu také v bytech i rodinných domech. Získejte krásnou, hladkou, odolnou a hygienickou podlahu beze spár, která bude snadná na údržbu. Specializujeme se na aplikaci vysokozátěžových podlah.

Co jsou vysokozátěžové podlahy

Vysokozátěžové povrchy jsou hladké podlahy v matném či lesklém provedení, které vynikají velkou pružností a odolností vůči mechanickému poškození. Flexibilita podlahy na bázi polyuretanové pryskyřice perfektně odolává praskáním a snižuje kročejový hluk.

Hlavní výhody vysokozátěžových povrchů

Vysokozátěžové podlahy jsou nejspolehlivější možností do rodinných domů i komerčních prostor. Lité podlahy nacházejí stále větší uplatnění v běžných bytech, rezidenčních projektech, ve zdravotnictví i průmyslu. Široké spektrum využití těchto podlah naznačuje, že jejich snadná údržba, dlouhá životnost a především odolnost, je ideálním řešením a skvělou investicí i pro váš projekt.

Nespornou výhodou vysokozátěžových podlah je bodové zatížení tohoto materiálu, které se perfektně hodí i do rodinných domů. Nemusíte se obávat otlaku z nábytku. Hladký materiál je příjemný na dotek a velmi dobře vodí teplo. Tyto podlahy jsou samozřejmě beze spár, proto jejich hlavní vlastnosti využijete především v koupelně, kuchyni či wellness.

Jsme specialisté při pokládce vysokozátěžových podlah

Realizujeme designové vysokozátěžové podlahy do všech typů interiéru. Používáme materiály, které jsou odolné vůči mechanickému poškození, chemikáliím a jsou UV stabilní. Vysokozátěžové podlahy realizujeme beze spár.

Naši podlaháři jsou pravidelně školeni v oboru pokládky vysokozátěžových podlah. Tyto podlahy aplikujeme do novostaveb i rekonstruovaných objekt. Vždy je však nutné mít dobře připravenou podkladovou vrstvu, ať už z betonu, cementu či anhydritu. Dříve, než začneme s pokládkou lité podlahy, náš technik zhodnotí stav stávajícího podkladu a případně navrhne postup opravy. Na připravený povrch aplikujeme vysokozátěžové podlahy.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Přednosti vysokozátěžových podlah

  • vysoká pevnost v tahu, tlaku a ohybu
  • vysoká objemová stálost
  • rychlý nárůst pevnosti – pochůzná pevnost podlahy za 24 hodin, po 5 dnech možnost plného zatížení
  • vysoká rovnost povrchu – připravenost pro pokládku finální nášlapné vrstvy, není nutné provádět dodatečnou dilataci povrchu
  • optimální tepelná vodivost, zejména pro podlahové topení

Profesionální pokládka vysokozátěžové podlahy

Aby vysokozátěžové podlahy plnily svou funkci a zároveň posloužily dlouhé roky bez nutnosti oprav, doporučujeme přenechat jejich aplikaci do rukou našich podlahářů. Díky pravidelnému školení a každodenní pokládce těchto podlah zhodnotíme své znalosti i u vašeho projektu. Získejte bezchybný výsledek z dobře odvedené práce. Pokládku vysokozátěžových podlah vykonáváme s maximální pečlivostí a v nejvyšší možné kvalitě. Nevíte si rady, zda jsou dekorativní podlahy vhodné pro váš typ projektu? Poradíme vám!