Pokladka podlah Praha

Pokládka podlahových krytin

(VINYL, KOBERCE, LAMINÁT, PVC, DŘEVO, ATD.)

Pokládáme všechny typy podlahových krytin. Realizujeme jak pokládku podlah v malých bytech, tak i v celých komerčních nemovitostech.

Pokládku podlahových krytin umíme nabídnout samostatně ale v případě zájmu realizujeme zakázky i na klíč – od vystěhování vybavení s možností uskladnění, demontáž staré krytiny a ekologické likvidace, přípravu podkladu až po samotnou pokládku a instalaci obvodových lišt.

S nákupem a výběrem krytiny vám rádi pomůžeme, spolupracujeme s několika desítkami výrobců a rádi vám přivezeme vzorky přímo k vám nebo se s vámi rádi potkáme v showroomu. Odborná konzultace je samozřejmostí.

Nejdůležitější je podklad

U pokládky podlahy je nejdůležitější zhodnotit současný podklad a zjistit, zda je vhodný pro vybraný typ krytiny, eventuálně jak ho na pokládku připravit.

Ne v každém případě je možné použít jakýkoliv typ krytiny a zákazník se občas musí rozhodnout na základě svých možností.

Velmi často se stává, že podklad není vhodný na položení nové krytiny (speciálně u tenkých krytin – vinyl, pvc, atd.) a musíme ho upravit pomocí broušení, nivelace nebo v případě suchých skladeb montáží OSB či jiných podlahových desek.

Pokladka podlah Praha

Cena našich služeb

Pokládka podlah je závislá na mnoha faktorech a každá nabídka vypracovaná bez osobní prohlídky je pouze orientační. Z tohoto důvodu doporučujeme před vypracováním cenové nabídky návštěvu technika pro zjištění vašich požadavků a zhodnocení stavu podkladu na základě kterého vám vypracujeme cenovou nabídku na míru. Co se týče samotné pokládky podlahy, orientační ceny najdete v našem ceníku (cena závisí primárně na velikosti a členitosti prostor).

Níže naleznete reprezentativní příklad CN na pokládku plovoucí podlahy v bytě.

Pokládka plovoucí podlahy včetně materiálu (46 m2)

Příprava podkladu
Demontáž původní podlahy 40 Kč/m2
Odvoz a likvidace podlahy 45 Kč/m2
Přebroušení a vysátí podkladu 60 Kč/m2
Pokládka
Pokládka podlahy 230 Kč/m2
Montáž obvodových lišt 85 Kč/bm
Instalace přechodových/ukončovacích lišt 180 Kč/ks
Materiál
Vinylová podlaha 249 Kč/m2
Podložka 20 Kč/m2
Soklové lišty 49 Kč/bm
Přechodové lišty 160 Kč/bm
Ostatní
Doprava 500 Kč/den
Manipulace a výnos materiálu 1200 Kč
Přechodové lišty 160 Kč/bm
Konečná cena zakázky 39.415 Kč
Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Provádíme pokládku podlah z těchto podlahových materiálů:

  • Vinylové podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Koberce
  • PVC
  • Dřevěné podlahy
  • Linoleum/marmoleum
  • Korkové podlahy
  • Pryžové podlahy

Pokladka podlah Praha

Zajišťujeme odborné poradenství při výběru vhodného typu podlahy

Nedílnou součástí naší práce je odborné poradenství našim klientům při výběru ideální podlahy pro váš interiér či exteriér. Nebojte se zeptat na všechny výhody vámi vybrané podlahy. Získejte od nás veškeré potřebné informace ohledně životnosti podlahy a chtějte znát všechna úskalí, které vás mohou během používání podlahy zaskočit.

Doporučení našich podlahářů vás může zachránit před nevhodnou investicí v případě, že vaše představy neodpovídají dlouhodobým zkušenostem odborníků a jejich realizace by ve výsledku nepřinášela požadovanou spokojenost a užitné vlastnosti vybrané podlahy.

Naším cílem je špičková pokládka podlah a spokojenost našich zákazníků, dobré reference na provedenou práci i výběr kvalitního materiálu.

Výhody spolupráce s námi

Špičková kvalita práce
Špičková kvalita práce
Návštěva technika zdarma
Návštěva technika zdarma
Položková kalkulace zdarma
Položková kalkulace zdarma
Práce s certifikovanými materiály
Práce s certifikovanými materiály