Podlahy do garáže realizujeme v odolné variantě průmyslových podlah. Vynikají dlouhou životností, odolností vůči mechanickému poškození, olejům, rozpouštědlům a dalším chemikáliím. Lité podlahy do garáže se dobře aplikují a překonávají i drobné trhliny v podkladu. Realizujeme pokládku průmyslových podlah do garáží i komerčních prostor.

Hlavní výhody průmyslových podlah

Podlahy do garáže nebo průmyslu nabízejí ideální řešení pro každý typ podlahy v extrémně zatěžovaných prostorách, kde statické podmínky dovolí aplikaci litých podlahových hmot. Snadná aplikace, perfektní výsledek, skvělá odolnost a dlouhá životnost dělá z průmyslových podlah oblíbené podlahy mezi stavebníky i investory.

Největší výhodou průmyslových podlah je možnost velkého zatížení. Proto se hodí do garáží, dílen, skladů a jiných prostor. Povrch beze spár usnadňuje úklid. Možnost aplikace nátěru pak zajistí dokonalý vzhled podlahy, který bude korespondovat s interiérem vaší garáže.

Kde doporučujeme použít průmyslové podlahy

Průmyslové podlahy doporučujeme všude tam, kde je dbáno na bezpečí a kvalitu. Pro pokládku průmyslových podlah je pro naše podlaháře klíčové vědět, jaké bude její zatížení. Podle toho náš technik doporučí tloušťku, která tvoří zpevňující podlahovou vrstvu pro optimální rozložení zatížení.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Varianty podlahy do garáže

Epoxidové podlahy do garáže

    • – jsou velmi rozšířené pro svůj vzhled a skvělé vlastnosti. Při aplikaci epoxidové pryskyřice na podlahu v garáži naši podlaháři nejdříve vyrovnají dle potřeby povrch, aby byl co nejrovnější. K tomu používáme samonivelační stěrku. Pokud je podklad tvrdý, rovný a bez prasklin, nanášíme podlahu v potřebné tloušťce. Výhodou epoxidových podlah je jednolitý vzhled v celé ploše a možnost vybírat z palety barev.

Polyuretanové nátěry do garáže

    • – jsou odolné proti mechanickému poškození a jsou protiskluzové. PU nátěr na betonové podlaze vytvoří trvale pružný povrch, který je neprosákavý, lehce udržovatelný a omyvatelný. Polyuretanový nátěr aplikujeme i na stěnu do výšky několika centimetrů a vytvoříme tak sokl, který bude chránit zeď proti vodě a provozním kapalinám.

Profesionální realizace podlah do garáže

Aplikace litých stěrek do vaší garáže nedoporučujeme provádět svépomocí. Zavolejte si na pomoc naše specialisty, kteří vám poradí s výběrem vhodné podlahy do garáže, zhodnotí stav podkladu a pomohou vybrat barevný odstín vaší podlahy. Při aplikaci používáme profesionální stroje, ochranné pomůcky i vlastní zkušenosti, díky kterým bude výsledný efekt podlahy dokonalý. Svou práci vykonáváme s maximální pečlivostí a v nejvyšší možné kvalitě.

Výhody spolupráce s námi

Špičková kvalita práce
Špičková kvalita práce
Návštěva technika zdarma
Návštěva technika zdarma
Položková kalkulace zdarma
Položková kalkulace zdarma
Práce s certifikovanými materiály
Práce s certifikovanými materiály