Speciální nátěry a stěrky jsou nepostradatelné nátěry na podlahu v dílně, garáži, skladu a podobných prostor. Vzhledem k aktuálním designovým trendům a díky odolnosti nátěrových hmot získáte originální podlahu v interiéru, která bude zároveň odolná vůči mechanickému poškození. Specializujeme se na aplikaci nátěrů na podlahu.

Hlavní výhody speciálních nátěrů a stěrek

Nátěry na podlahu doporučujeme všude tam, kde chcete natřít svou betonovou podlahu. Speciální nátěry a stěrky nejčastěji aplikujeme do dílny, garáže, autoservisu nebo technické místnosti. Podlaha bude dokonale ošetřena a chráněna proti kapalinám, změkčovačům z pneumatik, soli, ropným chemikáliím i mechanické zátěži.

Aplikací nátěru docílíte sjednocení povrchu podlahy, zabráníte jejímu nenávratnému ušpinění a také snížíte prašnost v místnosti. Snadná údržba pak usnadní péči o podlahu i úklid.

Jaké speciální nátěry a stěrky používáme

Nátěry na betonové podlahy mají mnoho využití. Dříve, než se pustíme do realizace vašeho projektu, náš technik s vámi zkonzultuje místo použití speciálního nátěru i míru zatížení podlahy. Následně vybere ideální nátěr či stěrku tak, aby se naplno využily vlastnosti materiálu.

Nátěry na podlahu nejčastěji používáme na bázi modifikovaných alkydových pryskyřic s příměsí polyuretanu. Polyuretan dodává nátěru jedinečnou pevnost a odolnost. Aplikace nátěru je velice jednoduchá, jedná se o jednosložkovou nátěrovou hmotu. Zároveň má dekorativní charakter.

Pro extrémně namáhané prostory svým zákazníkům doporučujeme dvousložkový epoxidový nátěr. Balení obsahuje:

  • složku A (emulze epoxidové pryskyřice)
  • složku B (alifatické polyaminy)
  • koncentrovaný čistič pro přípravu plochy
Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Nátěr je možné aplikovat i na stěny. Povrch je 100% omyvatelný. Výborně odolává těžké mechanické zátěži i silnému vodnímu proudu.

Profesionální aplikace speciálních nátěrů a stěrek

Nátěry na podlahy provádíme v hladké i protiskluzové úpravě podle požadavků zákazníků. Kromě průmyslových podlah provádíme i speciální nátěry podlah z různých materiálů pro specifická použití, pro zajištění jejich dlouhé životnosti. Vybírat můžete z pestré nabídky barevných odstínů podle vzorníku barev, které mají naši podlaháři k dispozici.

Aplikaci speciálních nátěrů a stěrek nedoporučujeme provádět svépomocí. Obraťte se na naše odborníky. Díky mnohaleté praxi v oboru, pravidelnému školení a znalostem materiálu, garantujeme maximální využití všech znalostí v praxi. Výsledkem naší práce bude dokonale krásná a hladká podlaha, připravená na další použití. Nevíte si rady s výběrem vhodného nátěru pro váš typ podlahy? Obraťte se na nás, poradíme vám!