Epoxidové podlahy Praha se používají k vytvoření luxusních bezespárých podlah s hladkým lesklým/matným povrchem. Pro svou odolnost vůči ropným produktům a mechanickému zatížení je stále oblíbenější do bytů a rodinných domů. Specializujeme se na aplikaci epoxidových podlah v Praze a okolí.

Co je epoxidová podlaha a jaké jsou její hlavní výhody

Epoxidové podlahy Praha jsou vysoce komfortní a estetické podlahy, které propůjčí každému interiéru originální a jedinečný styl. Díky širokému výběru barevných odstínů snadno sladíte podlahu s interiérem a zároveň získáte krytinu, která je odolná vůči otlaku, oděru, chemikáliím a jinému poškození. Proto je epoxidová podlaha skvělým řešením do každého interiéru a investicí, která se vám brzy vrátí.

Jak aplikujeme epoxidovou podlahu

Naši zkušení podlaháři mají bohaté zkušenosti s aplikací epoxidových podlah. Dříve, než se pustíme do práce, pošleme k vám našeho technika, který určí postup aplikace epoxidové podlahy Praha: Jaké jsou možnosti aplikace epoxidové podlahy?

Epoxidový nátěr: se aplikuje na předem připravený a epoxidovou penetrací napenetrovaný podklad vhodnými válečky (nejčastěji nylonovými).
Epoxidová stěrka: se aplikuje za pomoci nerezového hladítka či stěrky nebo rozhrnovacím válcem ve zvolené tloušťce a to na předem připravený a epoxidovou penetrací napanetrovaný podklad.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Nejdůležitějším technologickým krokem při pokládce epoxidové podlahy je příprava podkladu a to provedením penetračního nátěru, který zajistí dokonalé přilnutí dalších vrstev. Naši zkušení podlaháři si poradí i s velmi špatným podkladem. Dle potřeby provádíme broušení či frézování pomocí vlastních strojů.

Profesionální aplikace epoxidové podlahy

Pro aplikaci epoxidové podlahy Praha je nutné dodržet veškeré technologické postupy. Nedoporučujeme aplikaci svépomocí. Obraťte se na naše zkušené podlaháře, kteří jsou pravidelně školeni s materiálem určeným pro aplikaci této podlahy. Díky svým zkušenostem a znalostem zhodnotí vlastnosti produktu a prodlouží jeho životnost. Při aplikaci epoxidové podlahy Praha používáme renomované stroje a speciální ochranné pomůcky, které chrání zdraví před chemikáliemi, které se uvolňují z materiálu. Výsledek lité podlahy od nás bude profesionální. Nevíte si rady, zda jsou lité podlahy vhodné pro váš typ projektu? Poradíme vám!