Dekorativní stěrky jsou vysoce variabilní a nabízí jakékoliv barevné řešení, od moderní až po luxusní odstíny. Vzhledově dokážou proměnit každou podlahu v originální moderní kousek, který zhodnotí vaši nemovitost. Specializujeme se na aplikaci moderních dekorativních stěrek pro podlahy do rodinných domů, bytů i komerčních prostor.

Hlavní výhody dekorativních stěrek

Dekorativní stěrky na podlahy se dříve používaly primárně v komerčních prostorech, restauracích a hotelích. Díky moderním trendům, touze zákazníků vlastnit originální kusy a přizpůsobit podlahu k interiéru, si dekorativní stěrky stále častěji naši klienti objednávají také do svých luxusních bytů i rodinných domů. Dekorativní stěrky však nejsou dominantou pro novostavby. Skvěle se hodí do rekonstrukcí bytů a domů, kde vyzdvihnou půvab a historii objektu a vnesou do něj nový rozměr.

Dekorativní stěrku lze aplikovat v nejrůznějších barevných variantách. Fantazii se meze nekladou a tak může jít o klasickou nenápadnou podlahu, až po moderní nápadné podlahy, které se stanou dominantou vašeho domova. Naši podlaháři umí vyrobit ušlechtilou, homogenní nebo originální podlahu dle vaší fantazie. To vše v barvách RAL i namíchanou podle vašeho přání. Jsme podlaháři, kteří pracují s prvotřídními materiály. Poradíme s materiálem dekorativních stěrek a pomůžeme s výběrem barevné varianty přímo pro váš interiér.

Kde doporučujeme použít dekorativní stěrky

Dekorativní stěrky doporučujeme aplikovat všude tam, kde má interiér působit luxusním a výjimečným dojmem. Na rozdíl od pravých materiálů, jako je kámen či beton, jsou použitelné i tam, kde by mohl být ohrožený originál. Dekorativní stěrky doporučujeme i na místech s nerovným podkladem. Aplikujeme je na oblouky, výklenky i sloupy. Díky tomu, že jsou všechny dekorativní stěrky paropropustné a voděodolné, je doporučujeme například i do koupelen, wellness center, saun nebo bazénů.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Výběr barev, technik i stylů

Dekorativní stěrky mohou mít mnoho podob. Svým investorům nabízejí nepřeberné možnosti barev, stylů, technik i motivů, díky čemuž je možné docílit svěžího a nápaditého řešení v interiéru. K dostání je celá řada barev, od tradičních po designové i luxusní odstíny.

Aplikace dekorativní stěrky

Aby byl výsledný efekt co nejdokonalejší, je vyžadován um techniky i znalost materiálu. Naši podlaháři se specializují na aplikace dekorativních stěrek dlouhé roky a pro práci s různými materiály jsou pravidelně školeni. Obraťte se na nás pro aplikaci dekorativní stěrky. Výsledkem naší práce bude dokonale krásná podlaha, která zhodnotí vaši nemovitost, a vy získáte originální kus do vašeho domova. Potřebujete poradit s výběrem vhodné dekorativní stěrky? Poradíme vám!