Čištění podlah Praha

Hloubkové čištění podlah a náslendá údržba

(DLAŽBA, VINYL, PVC, LINO, KÁMEN, PRŮMYSLOVÉ PODLAHY, KOBERCE)
Specializujeme se na čištění podlah a jejich následnou údržbu. Používáme kvalitní prostředky a techniku, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Realizujeme vše, od malých zakázek, až po údržbu a renovaci podlah v celých průmyslových objektech. U čištění a údržby většiny podlah používáme kombinaci mechanického a chemického čištění a následné aplikace ochranných nátěrů, impregnace či vosku.

Revitalizace a barevná renovace podlah

Spousta typů podlah jde oživit k nepoznání nebo případně i zrenovovat. Renovace probíhají pomočí hloubkového čištění/broušení a aplikace vosků/laků nebo případně je možné u litých a elastických podlah provést takzvanou barevnou renovaci, což obnáší zbroušení původní vrstvy a následnou aplikaci polyuretanového nátěru, který vytvoří nový pochozí povrch bez nutnosti výměny. Spolupracujeme s většinou výrobců podlahové chemie a jsme odborně proškoleni na různé typy povrchových úprav. Jsme držiteli certifikátů od společnosti Dr. Schutz, Finalit, Sika atd.

Čištění podlah Praha

Co děláme

Pravidelně se věnujeme čištění podlah  jejich údržeb, staráme se o podlahy v halách, parkovacích domech, nákupních centrech, obchodech, kancelářích ale také v domácnostech. Nabízíme bezplatnou prohlídku a konzultaci přímo na místě, kde navrhneme nejvhodnější řešení a následně vypracujeme cenovou nabídku na danou variantu.

Orientační cena našich služeb

Orientační ceny naleznete v sekci ceník na našich stránkách. Cena každé zakázky je velmi individuální a závisí na velikosti plochy, členitosti prostor, míře poškozeni/znečištění, použitých materiálech atd. Doporučujeme ke každé poptávce zaslat několik fotek současného stavu nebo si případně rovnou sjednat osobní schůzku.

Níže uvádíme pro orientaci cenovou kalkulaci námi realizované zakázky.

Revitalizace lité podlahy (120 m2)

Litá podlaha (120 m2)
Odstranění hrubých nečistot 10 Kč/m2
Strojní a chemické čištění podlah 50 Kč/m2
Vysátí špinavé vody průmyslovým vysavačem 10 Kč/m2
Neutralizace 5 Kč/m2
Aplikace polymerního vosku 30 Kč/m2
Celkem 105 Kč/m2
Ostatní
Doprava a manipulace 500 Kč/den
Konečná cena zakázky 13.100 Kč
Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Čištění podlah Praha

K čištění podlah využíváme i mycí automaty

V dnešní době, kdy si každý snaží ulehčit práci v domácnosti je vhodné k vysávání podlah využívat automatického robotického vysavače a pro větší plochy podlahové mycí automaty. Ty mají elektrický nebo bateriový pohon. Stroje fungují na principu nanášení čistícího prostředku, rozmytí pomocí kartáče a následného odsávání vody. Odpad se dostává do nádoby se špinavou vodou. Tímto způsobem čistíme podlahy v halách, chodby v institucích, hotelích, penzionech či zdravotnických zařízeních a showroomech.

Naši odborníci vyčistí podlahy nejlépe

Vhodné je alespoň několikrát do roka nechat podlahy vyčistit odborně. Zvlášť v případě, že máte doma dřevěnou podlahu nebo parkety. Odbornou péči si však zaslouží každý povrch. Jen naši profesionálové nejlépe ví, jak který povrch očistit a jaké látky mu dopřát, aby vydržel co nejdéle. plnit svoji funkci.

Výhody spolupráce s námi

Špičková kvalita práce
Špičková kvalita práce
Návštěva technika zdarma
Návštěva technika zdarma
Položková kalkulace zdarma
Položková kalkulace zdarma
Práce s certifikovanými materiály
Práce s certifikovanými materiály