Podlahy Praha
Final Floor s.r.o.

Naše podlahářství se zaměřuje na komplexní sortiment podlahářských služeb zahrnujících přípravu podkladu, pokládku, údržbu a renovaci podlahových krytin.
O nás

Jsme certifikované podlahářství

Máte v plánu zhotovit novou podlahu či zrenovovat podlahu původní? V tom případě jste tu správně. Naše podlahářství Praha disponuje stovkami realizovaných zakázek a praxí od roku 2005. Disponujeme certifikací pro realizaci většiny druhů používaných podlahových krytin a naši podlaháři pravidelně navštěvují odborné semináře a školení. Díky mnohaleté praxi jsme schopni navrhnout řešení i ve složitých případech a to následně aplikovat v praxi.

Jak probíhá spolupráce
  • 1. Náš technik provede bezplatnou konzultaci na místě realizace zakázky
  • 2. Připravíme položkový rozpočet a v případě schválení se dohodneme na termínu
  • 3. Zdemontujeme a ekologicky zlikvidujeme stávající podlahovou krytinu
  • 4. Změříme podkladní vrstvu, provedeme broušení a penetraci podkladu
  • 5. Odborně opravíme podkladovou vrstvu nebo provedeme celoplošnou nivelaci
  • 6. Provedeme realizaci finální podlahové krytiny vč. sdělení informací o údržbě

Výhody spolupráce s námi

Špičková kvalita práce
Špičková kvalita práce
Návštěva technika zdarma
Návštěva technika zdarma
Položková kalkulace zdarma
Položková kalkulace zdarma
Práce s certifikovanými materiály
Práce s certifikovanými materiály
Máte zájem o nezávaznou konzultaci či návštěvu technika?

Reference

Na společnost FInal Floor jsme dostali doporučení. Tedy o kvalitě služeb jsme byli informováni a s prací jsme byli velice spokojeni. Tuto firmu doporučujeme.
Google
Petr Vašíček
15.10.2020
Google
Pane Konečný, děkujeme za spolupráci a za skvěle vylitou a srovnanou podlahu. Jsem ráda že se i v dnešní době najdou spolehliví řemeslníci, kteří řemeslo skutečně ovládají.
Google
Darina Voldánová
15.4.2019
Google
Renovace parket proběhla na jedničku, je vidět že chlapi mají zkušenosti. S klidným svědomím doporučuji, za rozumnou cenu udělali skvělou práci.
Google
Pavel Obenrauch
10.12.2017
Google

Pokládka podlah je naším koníčkem

Naše podlahářství nabízí klientům odborné podlahářské práce především v lokalitě Praha a Střední Čechy. Podlahy realizujeme v bytech, rodinných domech, kancelářích, institucích, halách, skladech či garážích. Díky sehranému týmu a profesionálnímu vybavení jsme schopni realizovat i tisíce m2 podlah v rámci jedné zakázky. Naší předností je vstřícné jednání s klientem, transparentní ceny a rozpočty, kvalitně odvedená realizace podlahy a smysl pro detail. Spolupracující dodavatelé materiálů patří mezi renomované firmy s mnohaletou praxí a prémiovou kvalitou. V rámci klientského servisu nabízíme zdarma konzultaci s technikem na místě realizace zakázky, ukázku vzorníků a materiálů, kompletní zaměření vč. doporučení nejvhodnějšího řešení a také vytvoření položkového rozpočtu. Naše práce je zároveň naším koníčkem, budeme rádi, když i Vy rozšíříte řady našich spokojených klientů.

Boen
Gerflor
Schonox
Sika
synteko
Weber